Muzikanti

1975

Říha - Šindelář - Vladimír Krampol

02/1975 - 03/1976

Říha - Šindelář - Anatoli Kohout

04/1976 - 08/1977

Říha - Šindelář - Jaroslav Kadlec

09/1977 - 08/1979

Říha - Šindelář - Anatoli Kohout

09/1979 - 12/1979

Říha - Šindelář - Milan Tutsch

01/1980 - 12/1980

Říha - Šindelář - Jirí Stárek

01/1981 - 11/1986

Říha - Šindelář - Jaroslav Kadlec

12/1986 - 07/1987

Říha - Šindelář - Pavel Lopata

08/1987 - 07/1995

Říha - Šindelář - Milan Balcar

08/1995 - 12/1997

Říha - Šindelář - Anatoli Kohout

01/1998 - 08/2004

Říha - Šindelář - Michal Šindelář

09/2004 - 9.10.2007

Říha - Šindelář - Anatoli Kohout

10.10.2007 - 31.1.2008

Říha - Šindelář

1.2.2008 - 31.12.2008

Říha - Šindelář - Karel "Káša" Jahn

1.8.2009 - ???

Říha - Andy Budka - Ondřej Timpl