Katapult

02.07.
2020

*****Kdo mám zájem a rád čte časopisy - dobrá příležitost! Ve středu 8.7.2020 vyjde časák RYTMUS ŽIVOTA a uvnitř je reportáž a rozhovor s Oldou jak řeší svůj volný čas.
*****Pro naše slovenské přátele dobrá zpráva! Ve slovenské mutaci časopisu TÉMA vyjde v pátek, 10.7.2020 opravdu veliký a stěžejní rozhovor, který také některé historické omyly uvádí Olda na pravou míru + senzační fotky.
*****Do nejbližšího vydání časopisu MUZIKUS je připravena velmi obsáhlá esej o prvním "stříbrném" albu z roku 1978.

ilustrační foto Ivan Kahún

24.06.
2020

*****Velké letní koncerty 2020 jsou nyní nenávratně ztraceny. Držme si všichni palce, abychom se v podzimní sezoně ve zdraví opět spolu setkali.

Hodně štěstí a v září nashledanou.

Olda

18.06.
2020

****Pro všechny, kdo mají rádi rozhovory v tištěných médiích, máme dobrou zprávu! Zítra, v pátek 19. června vyjde v časáku TÉMA velmi obsáhlý a vlastně docela stěžejní, velmi aktuální rozhovor s Oldou.

Hezké čtení!

Ilustrační foto: David Neff.

12.06.
2020

 

Vrchotovy Janovice –zrušeno! Vedou nás k tomu podmínky, které jsou nařízeny a v platnosti.
Prodávat zatím jen tolik vstupenek, aby počet lidí vč. umělců, technické sekce a pořadatelů nepřesáhl aktuálně povolených 500 lidí, 1000 lidí stále ještě není jistých. Podmínky - "jen" několik míst s desinfekcí, neshlukování se u stánků s občerstvením a doporučují se" náhubky" a rozestupy.
***** Realizovat koncert za těchto podmínek prostě nechceme a nebudeme.
Chceme se vrátit v plné parádě tak, jak spolu koncerty Katapultu dohromady prožíváme.Těšit se na bezva koncert, prožít spolu emoce, radost, úsměvy, dojetí, někdy i slzy v očích, zaskákat si a chorálem si všichni dohromady zazpívat společně ty naše fláky.
Proto také nutně potřebuji vidět do Vašich tváří bez roušek, aby všechno frčelo, jak má bejt! Určitě mne všichni chápete a věřím Vám, že víte, o čem mluvím. Olda

 

04.06.
2020

*****Je nám to líto, ale naše vláda tvrdí, že po 25. červnu uvolní návštěvnost ve venkovních prostorech do 1000 lidí. Jenomže to nestačí! Je třeba vědět za jakých podmínek. Vždycky  trvá strašně dlouho, než takovou důležitou informaci zveřejní. A bez toho se nedá koncert vyprodukovat a perfektně připravit. Je už to opravdu k vzteku. Dále to ani radši nebudu komentovat. Čas na to určtě nastane. Tak zatím......... Olda

27.05.
2020

*****Pokud to v téhle době jenom vůbec jde, neseme Vám trochu potěšení! Zítra, ve čtvrtek, 28.května můžete na TV NOVA shlédnout reportáž v programu ŽIVOT VE HVĚZDÁCH od 21:20 hod.  Téma: Olda + Katapult. Dobrý, ne? Tak zdar!

21.05.
2020

*****Děkuji všem fanouškům, kteří mi poslali blahopřání k mým - právě proběhlým - narozeninám /18tého května/. Bylo jich tolik, že prostě není v lidských silám všem odpovědět a poděkovat.  Tak alespoň takhle. Také bylo velmi milé, že každý navíc připojil několik dalších slov, svých pocitů a emocí a hlavné také, jako moc mu v téhle škaredé době Katapult chybí. Pro mě osobně je to veliká podpora a moje víra, že "všechno zlé se v dobré obrátí", se určitě naplní. Olda.
*****Ještě než se tak stane, myslím že od září, kdy bychom měli odstartovat naše Tour Nostalgia,  stále platí konečný termín 31. května, kdy se musí rozhodnout, zdali odjedeme jediné zbylé dva letní koncerty v Klatovech a Vrchotových Janovicích. Z rozporuplných a zmatečných informací které se navíc ještě mění takřka každý den, nelze vyčíst za jakých konkrétních a jasných pomínek, by šlo oba koncerty realizovat. Určitě celou situaci také sledujete a víte, o čem mluvím...

11.05.
2020

*****Zmatené informace a pro naši branži zcela nefunkční uvolňování /ne/možnosti koncertování které na nás valí lidé kteří rozhodují o naší budoucnosti nevedou k cíli jak se zachovat. Letní sezona - Koncert v Želetavě /27.6.2020/ jsme přehodilI na září a koncert v Nákle 1.8.2020 pořadtel zrušil. Po dohodě a přání pořadatelů v Klatovech, Vrchotových Janovicích a Opočně,
jsme stanovili finální datum pro rozhodnutí hrát/nehrát na: 31.5.2020. A tak budeme čekat, co se do té doby dozvíme
od naší vlády. A pak - už zbyde jen doufat, že opravdu vyjedeme alespoň v září. Musí nastat-obnoví se pohoda! Olda.

24.04.
2020

*****Na základě všech možných i nemožných zpráv ze všech dostupných médii, jsme usoudili, že ten bordel a chaos nelze vůbec rozklíčovat, abychom alespoň trochu zjistili co nás čeká a nemine. Aspoň v naší nejbližší koncertní budoucnosti. Pokud můžu věštit, tak v této chvíli soudím, že letošní letní Open Air sezona se vůbec neuskuteční. Počkáme ještě týden a pak......uvidíme co s tím. Ještě vydržte. Olda 

08.04.
2020

****K úspěšně přeložených všech 12ti jarních koncertů do podzimná části našeho Tour 2020, jsme nyní přídali ještě dalších 13 plánovaných podzimních koncertů. Podzim tedy bude hektický a bude to soda! Virus nemá naději. Když to klapne, tak s z toho všichni dohromady doslova vykatapultujeme. Opět můžu říct: "všechno frčí jak má bejt!" Olda.