Katapult úspěšný start Turné 2018, šťastné narozeniny - KATAPULT

Přejít na obsah
Katapult doporučuje:

Tiskárna, která tiskne stejně
dobře, jako Katapult hraje!

*************************
AKTUÁLNÍ AKCE

Reedice legendárního alba z roku 1980

NOVINKA V E-SHOPU

CD/LP NOSTALGIA

Senzační úspěch jede dál
3CD Katapult essential (Zlatá kolekce)

Katapult úspěšný start Turné 2018, šťastné narozeniny
Autor: Katapult Records  Datum: Pondělí, 12 Únor, 2018
Nebývalým překvapením zahájil Katapult svoje letošní Turné 2018 "šťastné narozeniny" na dvou vyprodaných premiérách 9. a 10. února v KD Stochov. "Vyšlechtěný" analogový - dobový zvuk, byl doveden k absolutní dokonalosti.

Koncert zahájila skupina nekompromisně zahraným "stříbrným" albem z roku 1978 ve stejném pořadí písní jako v době jeho vzniku a co je důležité, se stejným aranžmá všech písniček. Člověk si v tu chvíli připadal, že čas se zastavil a omládl v mžiku o čtyřicet let. A to návštěvníci koncertu netušili, že to byla vlastně jenom ochutnávka.

Následovalo totiž ještě dalších dvě a půl hodiny smršti pečlivě seřazených písniček a jak říká Říha - příběhů. Totiž příběhů, které za svůj 70let života vzhůru nohama prožil a se kterými se fanouškové jeho kapely naprosto ztotožňují. Láska, štěstí, smůla, zlost, spokojenost, úspěch, prohry, nadšení, smutek, dojetí a nakonec samozřejmě víra, že všechno dobře dopadne.

Naděje tady opravdu umírá poslední, k čemuž ovšem nedojde, protože na to v podstatě není potřeba myslet. Půlroční přípravy letošního turné s přesným záměrem o co tady půjde, se tedy Říhovi a spol. vrátily dokonale s pomocí bumerangu obaleným medem.

Na závěr koncertu už opravdu po poslední písni ohromené a dojaté publikum odměnilo totiž Katapult dvojitým a tolik Říhovým milovaným standing ovation (ovacemi ve stoje.)

Dílo se podařilo, celoživotní turné může pokračovat a nebojím se říct, jak Říhu znám, určitě nám všem ještě v budoucnu lecos přichystá. Slavný slogan legendárních Alphaville Říha vytesal do kamene a předvádí ho naživo.

FOR EVER YOUNG!

Katapult

Premiéra 2018 šťastné narozeniny

KD Stochov 9. a 10. února 2018

40let od vydání stříbrného alba

70let Olda Říha života vzhůru nohama  
Návrat na obsah