Domů_6 - KATAPULT

Přejít na obsah
Katapult doporučuje:

Tiskárna, která tiskne stejně
dobře, jako Katapult hraje!

*************************
AKTUÁLNÍ AKCE

Reedice legendárního alba z roku 1980

NOVINKA V E-SHOPU

CD/LP NOSTALGIA

Senzační úspěch jede dál
3CD Katapult essential (Zlatá kolekce)

25. 1.
2018
Sliby se maj´plnit.......
*****Minule jsem slíbil, že "odtajníme" nějaké to překvápko, co Vás čeká na letošních narozeninových koncertech. Tak teď alespoň to, co se týká naších dvou premiérových koncertů ve Stochově 9. a 10.února 2018. Pojedeme tříhodinový koncert a začneme rovnou tvrdě. Zahrajeme písničky z naší debutové desky Katapult - "stříbrný živáč" z roku 1978 komplet ve stejném pořadí tak, jak jsme ji tenkrát natočili. A k tomu ještě navíc se stejným dobovým, autentickým analogovým zvukem, aby zážitek pro nás i Vás byl dokonalý. Přípravy na to byly hektické, ale všechno už je hotovo.  Žádná předkapela, žádné zdržování, začínám vždycky včas. A máme taky připravenou novou písničku /óbr hit/, kterou ještě nikdy nikdo neslyšel jako super bonus. Kulturák ve Stochově ined po tomto víkendu přestavíme a připravíme na "Divadlo snů" jak ho poeticky nazýváme abychom se tam všichni cítili - no  jak se říká: jako doma!.
Tak Nazdar! Olda


18. 1.
2018
Katapult v "divadle snů" 9. a 10 února 2018
*****Naše koncertní premiéra TOUR 2018
se bleskem blíží! Na druhý, sobotní koncert zbývají v předprodejích V "divadle snů" v  DK na Stochově  v předprodejích už jen tři řady, takže cca asi 100 vstupenek a bude taky "plný dům", jako v pátek. Vůbec se netajíme s tím, že se na ty dva koncerty těšíme jako malí kluci. Klasické setkání s fanoušky po koncertě /after party/ jak je na Stochově zvykem, bude samozřejmě po obou koncertech.
*****Měl jsem v internetové televizi XTV
bezva rozhovor s Xaverem a náš webmaster ho přidal do naší záložky VIDEOGALERIE. Xaver je prostě bezva a není s ním nikdy nuda. Tak šup a kuk na to.*****Kráčíme nyní do naší zkušebny, jdeme si užívat muziky a drtíme přípravy na nový program 2018. Tak ahoj a příští týden zde odhalím nějaké to překvápko co Vás na našich koncertech příští rok čeká.
Olda.


10. 1.
2018
Opět v plném tempu!
******Rok 2018 se již rozběhl v plném tempu a Katapult samozřejmě také. Jsme tedy opět zde a hned v plném vytížení. Pokračujeme v sérii příprav a hlavně naše zkušebna a studio jsou v plné pernamenci. Stačili jsme také při jedné zkoušce natočit krátké video jako vypomínku naˇ"Dědka" a vyslali jsme mu tím do hudebního nebe jasný pozdrav.
/v záložce VIDEOGALERIE/. Do záložky FOTOGALERIE jsme šlehli dvě nové série fotek ještě z minulého roku. Koncertní premiéra se blíží, až nám z toho mrazí v zádech, ale klid, zvládneme to. Držte nám palce, čeká nás opravdu určitě vyjimečný a hodně jubilejní rok.
Tak zatím.........Olda


19. 12.
2017
HEZKÉ VÁNOCE 2017 + PF 2018
Vám všem přeje Katapult.4. 12.
2017
Lepší to být nemůže.....
KATAPULT oslaví
ve Stochově vstup do nového roku hned
DVĚMA KONCERTY:

Pátek,     9. 2. 2018 od 19:30 –
VYPRODÁNO !!!
Sobota, 10. 2. 2018 od 19:30 – JEŠTĚ JEDNOU! - vstupenky již v prodeji
Přijďte si užít druhý koncert 70 let života naruby!


27. 11.
2017
Pozvánka na 1.12.2017 Kadaň
A je to tady!
Kladivo zabuší naposledy tento pátek, 1. prosince v Kadani v ORFEU.
Vstupenky v síti TICKETPRO.
Na závěr roku - skvělý sál a úžasné prostředí.

Návrat na obsah